Menu
Košík

Staňte sa predajcom, viac info TU

Sójová sviečka VASO - Angel Breath 450g

Sójová sviečka VASO -  Angel Breath 450g
Skladom
Sójová sviečka VASO - Angel Breath 450g
  • Sklad: Skladom
  • SKU: E-sviecka-vaso-angelbreath450
33,00€
Bez DPH: 27,50€

ANGEL BREATH 450g

Rafinovaná vôňa pripomínajúca hviezdu oblohu, je ovocná a sladká vďaka karamelu, pomaranču a malinám. V základných tónoch sa prelína pačuli s tónmi pravej vanilky a čiernej čokolády, aby bola táto vôňa ešte zmyselnejšia a podmanivejšia. 

Vysoko kvalitný 100% prírodný rastlinný sójový vosk neprodukuje žiadne škodlivé výpary ani sadze a v kombinácii so vzácnym prírodným bavlneným knôtom zaručuje pomalé a dlhotrvajúce horenie, ktoré ponúka až 100 hodín príjemného šírenia tejto krásnej vône. Vhodné do malého alebo stredne veľkého priestoru. Dóza s hmotnosťou 450g je vyrobená s 3 knôtmi z prírodnej bavlny, aby sa zabezpečilo správne horenie a rovnomerné a úplné spotrebovanie sviečky. 

TIP NA DARČEK. 

 

Rad vonných sviečok Essentia NATURE je vyrobený zo 100% rastlinného sójového vosku pre jedinečný čuchový zážitok.

Všetky sviečky Essentia NATURE sú vyrobené s rešpektom k prírode a vašej pohode: 100% rastlinný a biologicky odbúrateľný sójový vosk, sklenená nádoba, prírodný bavlnený knôt a drevený uzáver zaručujú úplnú recyklovateľnosť.

Sójový vosk v porovnaní s bežným parafínom (získaným z ropy) horí oveľa dlhšie a pomaly, pri nižšej teplote, čím sa zabráni uvoľňovaniu sadzí do životného prostredia.

Knôt z prírodnej bavlny pri horení neuvoľňuje toxické látky a zaručuje pomalé a príjemné šírenie vône.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA